Jak powstają płytki ceglane?

Płytki ceglane – co to takiego? Czym są dekoracyjne płytki z naturalnej cegły?

Dekoracyjne płytki ceglane są popularnym elementem dekoracji wnętrz. Montowane na ścianach, wprowadzają do pomieszczeń styl i elegancję, jak również nadają im nowoczesnego wyrazu. Dekoracyjne płytki z naturalnej cegły zazwyczaj można spotkać we wnętrzach urządzonych w stylach rustykalnym, loftowym lub nowoczesnym. Ceglane płytki ścienne są często stosowane w celu nadania estetycznego charakteru wnętrzom. Co więcej, świetnie prezentować się będą w każdym pomieszczeniu – w kuchni, łazience, salonie, sypialni czy na korytarzu. Dekoracyjne płytki z naturalnej cegły są często wybieranym elementem do wnętrz. Nic w tym dziwnego, w końcu naturalna cegła prezentuje się naprawdę zachwycająco! Warto się o tym przekonać na własne oczy.

Jak powstają ceglane płytki ścienne?

W zależności od zakładu czy firmy, ceglane płytki ścienne będą powstawać w inny sposób. Niekiedy będzie to tworzenie za pomocą najróżniejszych surowców sztucznej cegły od zera, a innym razem obróbka naturalnej cegły z rozbiórki. W tym wpisie, chcemy skupić się na tym drugim sposobie powstawania płytek z naturalnej cegły. Niewątpliwie, kojarzy się on z nurtem zero waste. Co więcej, atrakcyjniejsza będzie ściana wyłożona płytkami z prawdziwej cegły, aniżeli tej sztucznej. Zatem, jak powstają ceglane płytki ścienne z naturalnej cegły? Najpierw, należy pozyskać cegły z rozbiórki. Najczęściej pochodzi ona ze starych budynków mieszkalnych, kościołów, murów obronnych czy też klasztorów. Następnie, spośród tych cegieł wybierane są te, które charakteryzują się odpowiednią barwą oraz wytrzymałością. Przesortowane cegły są poddawane obróbce, podczas której są dokładnie myte, przycinane, sortowane, układane, aż w końcu – pakowane. Tak przygotowane ceglane płytki ścienne mogą powędrować wprost do rąk Klientów, by ci – samodzielnie lub z pomocą fachowca – zamontowali je w wybranym wnętrzu.

Gdzie znaleźć najlepsze płytki ceglane?

Najlepsze płytki ceglane można znaleźć w sklepie internetowym Cegła Cięta. Ceglane płytki ścienne oferowane przez ten sklep pochodzą z rozbiórek budynków z całej Polski. Co więcej, płytki z naturalnej cegły ze sklepu online Cegła Cięta wytwarzane są zgodnie z procesem opisanym w poprzednim akapicie. Cegła Cięta to sklep, który w swoim asortymencie posiada wysokiej jakości płytki wykonane z naturalnych cegieł. W sklepie internetowym Cegła Cięta można znaleźć różne modele i rozmiary ceglanych płytek, a także produkty niezbędne do ich montażu i konserwacji. Ponadto firma Cegła Cięta oferuje usługę układania ceglanych płytek ściennych. Zatem, chcąc mieć je odpowiednio zamontowane, warto z niej skorzystać.

Dlaczego warto wybrać sklep internetowy Cegła Cięta?

Istnieje mnóstwo powodów, dla których warto wybrać sklep Cegła Cięta. Zaliczyć do nich można:

  • szeroką gamę produktów
  • indywidualne podejście do każdego klienta
  • wykwalifikowany i chętny do pomocy personel
  • dostawę na terenie całego kraju
  • dobre ceny
  • ręczne wykonanie płytek z naturalnej cegły
  • fakt, iż cegły pochodzą z odzysku, a ich obróbka wiąże się z dużą pasją
  • profesjonalne podejście do każdego zamówienia
  • staranne, sumienne i dokładne podejście do obróbki cegieł

Cegła Cięta to sklep internetowy specjalizujący się w sprzedaży dekoracyjnych płytek z naturalnej cegły. Warto zapoznać się z jego ofertą – zwłaszcza, jeśli planuje się montaż ceglanych płytek ściennych w swoich czterech ścianach.Artykuł powstał we współpracy ze sklepem internetowym cegla-cieta.pl.

Mogą Cię zainteresować