narzędzia fryzjerskie

Najmodniejsze fryzury w sezonie jesień/zima 2020

Myślisz o zmianie fryzury?


Mamy dla Ciebie kilka wspaniałych propozycji, dzięki którym zaskoczysz swoich bliskich, a przede wszystkim będziesz się dobrze czuć i podobać się sobie. Co króluje w tegorocznym sezonie jesień/zima? Tego roku rządzi… naturalność! Brak krzykliwych koloryzacji i nadmiernego modelowania – stawiamy tylko na prostotę i naturalność! Królują fryzury, przy których nie potrzeba fryzjera, aby ładnie się układały. Brzmi nieźle, prawda?

falowane włosy

Nie musisz iść nawet do fryzjera!


Wiele z poniższych fryzur możesz osiągnąć samodzielnie, bez pomocy fryzjera. Nie trzymamy Cię już dłużej w niepewności. Oto, 5 najlepszych i najmodniejszych fryzur w tym sezonie:
* Włosy do tyłu – zaczesz swoje włosy do tyłu, a następnie utrwal je lakierem lub żelem do włosów. Kosmyki nie muszą być idealnie ułożone, dzięki czemu osiągniesz efekt włosów rozwianych przez wiatr.
* Fale – nieważne czy użyjesz lokówki, prostownicy czy papilotów – w tym sezonie królują dziewczęce, naturalne fale!
* Kucyki i warkocze – kto powiedział, że tego typu upięcia są przeznaczone tylko dla tych najmłodszych? Zaszalej od czasu do czasu i upnij włosy w pięknego kłosa lub francuza.
* Kok – idealny podczas sprzątania, gotowania czy home office. Jego nieco ulepszoną wersję możesz zrobić też podczas wyjść ze znajomymi, z drugą połówką lub do pracy. Jeśli chcesz, aby kok był elegancki, możesz wpiąć do niego stylową spinkę.
* Przedziałek na boku – w połączeniu z niskim koczkiem lub kitką będzie wyglądać bardzo elegancko. W takim uczesaniu możesz pójść do pracy, na egzamin czy nawet na bal.


Która fryzura najbardziej przypadła Ci do gustu?

Wypróbuj powyższe propozycje i przekonaj się sama, że dużo nie potrzeba, aby podkreślić piękno.

Mogą Cię zainteresować